Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 219 PLN
Bezpłatne 30-dniowe zwroty

Wysyłka i śledzenie

PRZETWARZANIE

Większość produktów zostanie wysłana w ciągu 24-48 godzin od zamówienia (weekendy i święta nie są wliczone). Zostaniesz poinformowany, jeśli element w twoim zamówieniu nie jest dostępny do natychmiastowej wysyłki. Dlatego zamówienie może zostać podzielone na różne przesyłki (bez dodatkowej opłaty), a przedmioty zamówione razem mogą nie zostać wysłane tego samego dnia. Jeśli chcesz anulować zamówienie złożone w zamówieniu, po prostu wyślij nam swoją prośbę, przesyłając bilet, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

CENY WYSYŁKI I CZASY

Zasadniczo dostawa zajmie 9-15 dni, ale ma różne czasy wysyłki do miejsc międzynarodowych. Przypominamy, że czasy wysyłki są szacowane i mogą trwać dłużej w szczycie sezonu lub z powodu nieprawidłowego adresu.

STATUS WYSYŁKI

. Możesz śledzić paczkę na tej stronie: 17track.net za pomocą swojego numeru śledzenia. Jeśli paczka nie dotrze na czas, prześlij bilet w ciągu 6 miesięcy od wysyłki. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin. Pamiętaj, że zaległe żądania mogą nie zostać zaakceptowane.